poniedziałek, 17 grudnia 2012

Eye Artist Eye Shadow Palette 500 Cocktail Squash :)

Witajcie :)

Zapewne wiecie już o akcji Astora na ich fanpage, za wykonanie drobnego zadania można otrzymać jakiś kosmetyk Astora mam wrażenie, że rozdają je masowo. Ja otrzymałam swoją paletkę dzięki zdjęciu ze świątecznym makijażem. W najlbiższych dniach będą rozdawać chyba błyszczyki :)

Pokażę jeszcze paletkę którą również otrzymałam  na tego rodzaju akcji ale dużo wcześniej. W obu paletkach cienie są perłowe pigmentcja nie jest zachwycająca ale jak coś uda mi się zmalować to pokażę.
Jeszcze mały prezent od znajomej:)


No i mały test lakieru GR Rich Color. Jak dla mnie wytrzymałość tego lakieru jest zachwycająca, ale szczerze mówiąc nie miałam do tej pory jakichś droższych lakierów, także jestem szczęśliwa jak lakier wytrzymał dwa dni. Ten lakier wytrzymał 4 i jak narazie dalej się trzyma :) zobaczymy jutro ale teraz jestem pewna, że kupię jakiś jeszcze lakier z tej serii, poza tym ma bajecznie wyprofilowany pędzelek także pomalowanie zajmuję dosłownie 2 min. :)


Zdjęcie zaraz po nałożeniu

Zdjęcie po 4 dniach :) 
Jak widaż starły się tylko końcówki :)

To wszystko na dzisiaj 

Pozdrawiam 
i dobrej nocy :)
3 komentarze:

  1. Gratuluję wygranej :) pigmentacja bez rewelacji ale na dzienniaki wystarczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też byłam mocno zdziwiona, kiedy pierwszy raz pomalowałam paznokcie lakierem GR z tej serii. U mnie wytrzymał trzy dni i dopiero po tym czasie skapitulował - ale zupełnie go nie oszczędzałam. :)
    Bardzo podoba mi się Twój kolor, jaki to numerek? :)

    OdpowiedzUsuń